Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com
Satış və marketinq dep. müdiri

Orxan Babayev

+99450 208 38 68 Orkhan.Babayev@aac.az

Satış şöbə müdiri

Sarvan Aslanov

+99450 286 63 05 Sarvan.aslanov@aac.az

KORPORATİV SATIŞ ÜZRƏ MENECER

Bəxtiyar Hidayətli

+99455 204 21 74 Bakhtiyar.Hidayatli@aac.az

Korporativ satış üzrə menecer

Səbuhi Sadiq

+99455 215 66 77 Sabuhi.sadiq@aac.az

Korporativ satış üzrə menecer

Sərxan Qasımov

+99450 281 36 55 Sarkhan.Gasimov@aac.az

Əhəng satışı üzrə menecer

Orxan Sadıxbəyli

+99455 500 04 03 Orkhan.Sadigbayli@aac.az

Layihələr üzrə menecer

Tofiq Piriyev

+99450 268 64 48 Tofig.Priyev@aac.az